Trzy pytania, które pomogą Ci dobrać gatunek pod Twoje potrzeby Dobierz bambus >
Najlepsze nasiona palm pokojowych i palm mrozoodpornych

Palmy

Palmy to emblematy rajskiego ogrodu. Są to niezwykle dekoracyjne rośliny egzotyczne, a do tego naprawdę bardzo łatwe w uprawie! Rośliny te opierają się zarówno piekącemu słońcu jak i dużym mrozom, często też wybaczają nam błędy w hodowli :) W każde wnętrze tchną nieco egzotycznej elegancji. W naszym sklepie znajdziecie bogaty wybór nasion, w tym palmy pokojowe, palmy doniczkowe na taras, palmy mrozoodporne, jak również rzadkie gatunki palm rzadkich. Oferujemy do tego najlepsze podłoże do ich wysiewu, czyli trzymającą wilgoć ziemię kokosową oraz praktyczne wskazówki, jak wyhodować palmę z nasion.

Aktywne filtry

Daktylowiec nagięty (Phoenix reclinata) 3 nasiona

Cena regularna 12,90 zł Cena 1,29 zł -90%
Dostępność: 198 Na magazynie

WYPRZEDAŻ – likwidacja sklepu

Nasiona daktylowca nagiętego są szczególnie warte uwagi z tego względu, że daktylowce łatwo się krzyżują. Nasiona Phoenix reclinata, które mamy przyjemność zaoferować, zostały zebrane z dzikich drzewostanów i mają gwarancję gatunkowej czystości. 

Dodano produkt do porównania
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć