Trzy pytania, które pomogą Ci dobrać gatunek pod Twoje potrzeby Dobierz bambus >

Aktywne filtry

Jak z powodzeniem uprawiać palmy w Polsce –...

Cena 97,00 zł
Dostępność: 111 Na magazynie

E-book jest adresowany do wszystkich, którzy poszukują przystępnej i rzetelnej wiedzy o palmach mrozoodpornych. Wyczerpująco omawia ich uprawę w Polsce, zarówno gruncie, jak i w donicach. Znajdziesz tu niezbędne porady, ciekawe informacje o palmach, liczną dokumentację fotograficzną, wszystko to oparte na polskich doświadczeniach.

Bambusowy sen, czyli o uprawie orientalnych...

Cena 157,00 zł
Dostępność: 202 Na magazynie

Trzy e-booki: 

-> Bambusowy sen, czyli jak uprawiać egzotyczne trawy w Polsce

-> Szybki przegląd 30 najpopularniejszych gatunków bambusów

-> Kalendarz prac przy bambusach według pór roku

Zaczynasz przygodę z bambusami, ale boisz się popełnić błąd? Marzysz o egzotycznym akcencie w ogrodzie, ale nie wiesz jaki wybrać? A może już masz bambus, ale nie wiesz, kiedy je przycinać czy nawozić?

Bambusowy sen, czyli o uprawie orientalnych...

Cena 67,00 zł
Dostępność: 192 Na magazynie

Wszystko o bambusach w jednym miejscu? TAK! Z tym e-bookiem wybierzesz bambus dla siebie, zobaczysz jak krok po kroku go posadzić (do ogrodu lub donicy) i dowiesz się wszystkiego o dobrej pielęgnacji - podlewaniu, nawożeniu, przycinaniu i zimowaniu.

Porady, ciekawostki i informacje podanych w bardzo przystępny sposób, a do tego wiele pięknych zdjęć rosnących w Polsce bambusów, oraz ilustracje.

Areka, Kencja i Chamedora (zestaw trzech...

Cena 97,00 zł
Dostępność: 180 Na magazynie

Zdrowa palma to klucz do jej pięknego wyglądu! Do każdego gatunku podchodzimy nieco inaczej - dlatego jeśli masz Kencję, Arekę i Chamedorę to wybierz ten pakiet i poznaj mój przepis na palmowy sukces!

Zestaw zawiera 3 e-booki:

  • E-book: 'Palma Chamedora - przepis na sukces'
  • E-book: 'Palma Areka - przepis na sukces'
  • E-book: 'Palma Kencja - przepis na sukces'

 

Jak przezimować bambus w ogrodzie i w donicy...

Cena 47,00 zł
Dostępność: 177 Na magazynie

Dobre zimowanie bambusów jest ważne, bo dzięki niemu na wiosnę są silniejsze i wydają więcej mocnych pędów. Zimy w Polsce ostatnimi laty bywają różne, a bambusy jak wiesz pochodzą z krajów egzotycznych i zdecydowanie bardziej są narażone na zimowe uszkodzenia niż rodzime gatunki.

Z tego szkolenia dowiesz się co, jak i kiedy zrobić, by dobrze przezimowały - w ogrodzie i w donicy. 

Palma Kencja - przepis na sukces (E-book)

Cena 47,00 zł
Dostępność: 192 Na magazynie

Najpopularniejsza palma w XIX wieku w Europie, którą charakteryzują ciemnozielone liście przypominające pierzastą fontannę? Oczywiście mowa o Kencji! To jedna z najłatwiejszych w uprawie palm doniczkowych - co nie oznacza, że nie miewa żadnych dolegliwości. Jeśli jesteś posiadaczem tej australijskiej piękności, to ten e-book jest dla Ciebie!

Dodano produkt do porównania
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć