Trzy pytania, które pomogą Ci dobrać gatunek pod Twoje potrzeby Dobierz bambus >

Aktywne filtry

Zestaw: BIO Spray na mszyce COMPO + BIO Spray...

Cena regularna 39,80 zł Cena 34,90 zł -4,90 zł
Dostępność: 9 Na magazynie

W zestawie taniej! Dwa środki ochrony roślin COMPO BIO: na mszyce i inne szkodniki oraz na choroby grzybowe. Dzięki temu, że skuteczność produktu oparta jest na fizycznym działaniu naturalnych kwasów tłuszczowych, mogą być stosowane w domu, w biurze lub innych pomieszczeniach.

BIO Spray na choroby grzybowe COMPO

Cena 19,90 zł
Dostępność: 10 Na magazynie

COMPO BIO Spray na choroby grzybowe to efekt innowacyjnego podejścia COMPO do problemu zwalczania chorób grzybowych roślin. Skuteczność produktu oparta jest na fizycznym działaniu związków naturalnych kwasów tłuszczowych dlatego może być stosowany w domu, biurze lub innych pomieszczeniach.

BIO Spray na mszyce, przędziorki, wciornastki,...

Cena 19,90 zł
Dostępność: 14 Na magazynie

COMPO BIO Spray na mszyce, wciornastki, wełnowce, przędziorki i inne szkodniki to efekt innowacyjnego podejścia COMPO do problemu zwalczania szkodników roślin. Skuteczność produktu oparta jest na fizycznym działaniu związków naturalnych kwasów tłuszczowych dlatego może być stosowany w domu, biurze lub innych pomieszczeniach.

Dodano produkt do porównania
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć