opóźnienie w dostawie-3.png

CZAS REALIZACJI

Czas realizacji zamówienia to 4-5 dni roboczych. Obecnie może się wydłużyć, ze względu na deszczową pogodę i dużą ilość wiosennych zamówień! Pakujemy paczki bardzo starannie, dlatego dziękujemy za cierpliwość :)

Rośliny nadajemy jako paczki niestandardowe, które są sortowane ręcznie. Docierają zazwyczaj w ciągu 2 dni. Wysyłamy je od poniedziałku do czwartku.

Nie jesteśmy zwykłym sklepem internetowym. Uwielbiamy bambusy i chcemy, aby dotarły do Ciebie całe i zdrowe. To nie paczka z workiem ziemi:) Dlatego mamy swój własny system

- Sadzonki muszą zostać dobrze nawodnione, aby mieć zapas wody na podróż, ale nie mogą być zbyt mokre, by nadmiar wilgoci nie uszkodził kartonu.

- Każdą roślinę owijamy folią i mocujemy ją taśmą.

- Sadzonki w kartonie przyszywamy do opakowania, aby były naprawdę dobrze zabezpieczone na czas podróży.

Bardzo się staramy przy pakowaniu każdej paczki, dlatego aby nasze rośliny dotarły do Ciebie w jak najlepszej kondycji i mogły cieszyć nowych właścicieli potrzebujemy nieco czasu. Wiemy, że dziś nikt go nie ma, ale naszym zdaniem warto trochę poczekać na zdrową, dobrze zapakowaną roślinę. Wtedy radość z takiej egzotycznej trawy jak bambus jest dużo większa. Jeśli jednak już nie możesz się doczekać i bardzo zależy Ci na szybkiej wysyłce, daj nam znać:) Tym niemniej jak widzisz po opiniach na FacebookuAllegro i w wizytówce Google - paczki wysyłamy zwykle bardzo szybko.

Przesyłki kurierskie doręczane są w godzinach 9-16. Jeśli chcesz odebrać paczkę w innych godzinach daj nam proszę znać, a dodamy na liście przewozowym odpowiedni komentarz.

KOSZT WYSYŁKI

Wszystkie rośliny wysyłane są w paczkach na warunkach szczególnych. Koszty wysyłki roślin są wyższe niż koszty wysyłki zwykłych paczek, ponieważ są one sortowane ręcznie, a nie taśmowo. Koszt przesyłki naliczany automatycznie przez sklep może ulec zmianie, zależy on bowiem zarówno od wagi roślin jak i wielkości doniczek.

W takim przypadku oczywiście kontaktujemy się z Tobą przed realizacją zamówienia. Możesz zapytać o koszt przesyłki przed złożeniem zamówienia używając tego formularza kontaktowego.

Przykładowo przesyłka 1 paczki kurierskiej przy przedpłacie kosztuje 29 zł. Zmieści się w niej 10 sztuk sadzonek w donicach 2,5 l, lub 4 sztuki sadzonek 5 l, lub 1 sadzonka 10 l. Jeśli chcesz, napisz nam co chcesz zamówić, a wycenimy dla Ciebie koszt wysyłki.

Koszty wysyłki zależą od tego, czy kupujesz rośliny, ziemię, nawozy czy nasiona. Jeśli na przykład rośliny i nasiona, to koszt przesyłki jest taki, jak koszt przesyłki samych roślin, ponieważ nasiona wkładane są do paczki.


Nasiona - list polecony ekonomiczny - 7 zł
Nasiona - list polecony priorytetowy - 9 zł
Nasiona za pobraniem - 19 zł
Bariera, ziemia, brykiet, nawóz - kurier - 17 zł
Bariera, ziemia, brykiet, nawóz za pobraniem - kurier - 19 zł
Rośliny - kurier - 24 zł
Rośliny za pobraniem - kurier - 29 zł


Paczki oznaczone są naklejkami GÓRA oraz OSTROŻNIE SZKŁO.

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty - Zapraszamy do Boguszyc pod Opolem, 5 minut od autostrady A4. 

poniedziałek-wtorek 9:00-17:00

piątek i sobota 9:00 - 14:00 

Płatność możliwa jest gotówką i kartami płatniczymi.