Wszystkie rośliny wysyłane są w paczkach na warunkach szczególnych. Koszty wysyłki roślin są wyższe niż koszty wysyłki zwykłych paczek, ponieważ są one sortowane ręcznie, a nie taśmowo. Koszt przesyłki naliczany automatycznie przez sklep może ulec zmianie, zależy on bowiem zarówno od wagi roślin jak i wielkości doniczek. W takim przypadku oczywiście kontaktujemy się z Państwem przed realizacją zamówienia. Można zapytać o koszt przesyłki przed złożeniem zamówienia, w tym celu zapraszamy do formularza kontaktowego.

Przesyłki pobraniowe są standardowo ubezpieczane.

Paczki oznaczone są naklejkami GÓRA oraz OSTROŻNIE SZKŁO.

Czas realizacji zamówienia to 4-5 dni roboczych. Z reguły wysyłka następuje w ciągu do 48 godzin od zaksięgowania wpłaty, a paczka dociera następnego dnia. Rośliny wysyłamy od poniedziałku do czwartku po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. 

Szybka wysyłka - można mailem przesłać potwierdzenie przelewu. Rośliny przesyłamy wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Nie przesyłamy roślin za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Odbiór osobisty - Zapraszamy do Boguszyc pod Opolem, 5 minut od autostrady A4. Chętnie doradzimy. Otwarte poniedziałek/wtorek 9-17, sobota - po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Uwaga! Płatność możliwa jest jedynie gotówką.

Nasze produkty możesz też zamówić na Allegro
 
Koszty wysyłki uzależnione są od tego, czy kupują Państwo rośliny, ziemię, nawozy czy nasiona. Jeśli kupują państwo rośliny i nasiona, to koszt przesyłki jest taki, jak koszt przesyłki samych roślin, ponieważ nasiona wkładane są do paczki.

Nasiona - list polecony ekonomiczny - 6 zł
Nasiona - list polecony priorytetowy - 8 zł
Nasiona za pobraniem - 19 zł
Bariera, ziemia, brykiet, nawóz - kurier - 17 zł
Bariera, ziemia, brykiet, nawóz za pobraniem - kurier - 19 zł

Rośliny - kurier - 29 zł
Rośliny za pobraniem - kurier - 39 zł

UWAGA! Przesyłki kurierskie doręczane są w godzinach 9-16. Jeśli chcesz odebrać paczkę w innych godzinach prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy.