UWAGA!

Mamy dla Was informację związaną z opcją wysyłki pobraniowej kurierem w naszym sklepie. Od dziś zawieszamy ją i nie będzie dostępna aż do odwołania. Takie zalecenie otrzymaliśmy od firm kurierskich - chodzi o to, by ograniczyć używanie gotówki i pozwolić tym samym kurierom na bezpieczniejszą pracę. Dziękujemy za zrozumienie!

KOSZT WYSYŁKI

Wszystkie rośliny wysyłane są w paczkach na warunkach szczególnych. Koszty wysyłki roślin są wyższe niż koszty wysyłki zwykłych paczek, ponieważ są one sortowane ręcznie, a nie taśmowo. Koszt przesyłki naliczany automatycznie przez sklep może ulec zmianie, zależy on bowiem zarówno od wagi roślin jak i wielkości doniczek.

W takim przypadku oczywiście kontaktujemy się z Tobą przed realizacją zamówienia. Możesz zapytać o koszt przesyłki przed złożeniem zamówienia używając tego formularza kontaktowego.

Przykładowo przesyłka 1 paczki kurierskiej przy przedpłacie kosztuje 29 zł. Zmieści się w niej 10 sztuk sadzonek w donicach 2,5 l, lub 4 sztuki sadzonek 5 l, lub 1 sadzonka 10 l. Jeśli chcesz, napisz nam co chcesz zamówić, a wycenimy dla Ciebie koszt wysyłki.

Koszty wysyłki zależą od tego, czy kupujesz rośliny, ziemię, nawozy czy nasiona. Jeśli na przykład rośliny i nasiona, to koszt przesyłki jest taki, jak koszt przesyłki samych roślin, ponieważ nasiona wkładane są do paczki.


Nasiona - list polecony ekonomiczny - 7 zł
Nasiona - list polecony priorytetowy - 9 zł
Nasiona za pobraniem - 19 zł
Bariera, ziemia, brykiet, nawóz - kurier - 17 zł
Bariera, ziemia, brykiet, nawóz za pobraniem - kurier - 19 zł
Rośliny - kurier - 24 zł
Rośliny za pobraniem - kurier - 29 zł

Paczki oznaczone są naklejkami GÓRA oraz OSTROŻNIE SZKŁO.


CZAS REALIZACJI

Czas realizacji zamówienia to 4-5 dni roboczych. Z reguły wysyłka następuje w ciągu do 48 godzin od zaksięgowania wpłaty. Rośliny nadajemy jako paczki niestandardowe, które są sortowane ręcznie. Docierają zazwyczaj w ciągu 2 dni. Wysyłamy je od poniedziałku do czwartku.

Rośliny przesyłamy za pośrednictwem kuriera.

Nie jesteśmy zwykłym sklepem internetowym. Uwielbiamy bambusy i chcemy, aby dotarły do Ciebie całe i zdrowe. To nie paczka z workiem ziemi:) Dlatego mamy swój własny system. Sadzonki muszą zostać dobrze nawodnione, aby mieć zapas wody na podróż, ale nie mogą być zbyt mokre, by nadmiar wilgoci nie uszkodził kartonu. Każdą roślinę owijamy folią i mocujemy ją taśmą. Sadzonki w kartonie przyszywamy do opakowania, aby były naprawdę dobrze zabezpieczone na czas podróży.

Bardzo się staramy przy pakowaniu każdej paczki, dlatego aby nasze rośliny dotarły do Ciebie w jak najlepszej kondycji i mogły cieszyć nowych właścicieli potrzebujemy nieco czasu. Wiemy, że dziś nikt go nie ma, ale naszym zdaniem warto trochę poczekać na zdrową, dobrze zapakowaną roślinę. Wtedy radość z takiej egzotycznej trawy jak bambus jest dużo większa. Jeśli jednak już nie możesz się doczekać i bardzo zależy Ci na szybkiej wysyłce, daj nam znać:) Tym niemniej jak widzisz po opiniach na FacebookuAllegro i w wizytówce Google - paczki wysyłamy zwykle bardzo szybko.

Przesyłki kurierskie doręczane są w godzinach 9-16. Jeśli chcesz odebrać paczkę w innych godzinach daj nam proszę znać, a dodamy na liście przewozowym odpowiedni komentarz.

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty - Zapraszamy do Boguszyc pod Opolem, 5 minut od autostrady A4. Chętnie doradzimy.

Otwarte poniedziałek-wtorek 9:00-17:00, piątek i sobota 9:00 - 14:00 - po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Płatność możliwa jest gotówką i kartami płatniczymi.