CZAS REALIZACJI

Czas realizacji zamówienia to 4-5 dni roboczych. Obecnie może się wydłużyć, ze względu na deszczową pogodę i dużą ilość wiosennych zamówień! Pakujemy paczki bardzo starannie, dlatego dziękujemy za cierpliwość :)

Rośliny nadajemy jako paczki niestandardowe, które są sortowane ręcznie. Docierają zazwyczaj w ciągu 2 dni. Wysyłamy je od poniedziałku do czwartku.

Nie jesteśmy zwykłym sklepem internetowym. Uwielbiamy bambusy i chcemy, aby dotarły do Ciebie całe i zdrowe. To nie paczka z workiem ziemi:) Dlatego mamy swój własny system

- Sadzonki muszą zostać dobrze nawodnione, aby mieć zapas wody na podróż, ale nie mogą być zbyt mokre, by nadmiar wilgoci nie uszkodził kartonu.

- Każdą roślinę owijamy folią i mocujemy ją taśmą.

- Sadzonki w kartonie przyszywamy do opakowania, aby były naprawdę dobrze zabezpieczone na czas podróży.

Bardzo się staramy przy pakowaniu każdej paczki, dlatego aby nasze rośliny dotarły do Ciebie w jak najlepszej kondycji i mogły cieszyć nowych właścicieli potrzebujemy nieco czasu. Wiemy, że dziś nikt go nie ma, ale naszym zdaniem warto trochę poczekać na zdrową, dobrze zapakowaną roślinę. Wtedy radość z takiej egzotycznej trawy jak bambus jest dużo większa. Jeśli jednak już nie możesz się doczekać i bardzo zależy Ci na szybkiej wysyłce, daj nam znać:) Tym niemniej jak widzisz po opiniach na FacebookuAllegro i w wizytówce Google - paczki wysyłamy zwykle bardzo szybko.

Przesyłki kurierskie doręczane są w godzinach 9-16. Jeśli chcesz odebrać paczkę w innych godzinach daj nam proszę znać, a dodamy na liście przewozowym odpowiedni komentarz.

KOSZT DOSTAWY

Wszystkie rośliny wysyłane są w paczkach na warunkach szczególnych. Koszty dostawy roślin są wyższe niż koszty dostawy zwykłych paczek, ponieważ są one sortowane ręcznie, a nie taśmowo. Koszt przesyłki naliczany automatycznie przez sklep może ulec zmianie, zależy on bowiem zarówno od wagi, ilości roślin jak i wielkości doniczek.

W takim przypadku oczywiście kontaktujemy się z Tobą przed realizacją zamówienia. Możesz zapytać o koszt przesyłki przed złożeniem zamówienia używając tego formularza kontaktowego.

Przykładowo przesyłka 1 paczki kurierskiej z roślinami przy przedpłacie kosztuje 24,90 zł. Zmieści się w niej 10 sztuk sadzonek w donicach 2,5 l, lub 4 sztuki sadzonek 5 l, lub 1 sadzonka 10 l. Jeśli chcesz, napisz nam co chcesz zamówić, a wycenimy dla Ciebie koszt dostawy.

Koszty dostawy zależą od tego, czy kupujesz rośliny, ziemię, nawozy czy nasiona. Jeśli na przykład rośliny i nasiona, to koszt przesyłki jest taki, jak koszt przesyłki samych roślin, ponieważ nasiona wkładane są do paczki. 

Listami poleconymi nadajemy jedynie nasiona.

List polecony ekonomiczny   7,90 zł
List polecony priorytetowy   9,90 zł
Paczkomat InPost 24/7   9,90 zł
Paczkomat InPost pobranie 24/7   12,90 zł
Kurier standard   17,90 zł
Kurier standard za pobraniem   19,90 zł
Kurier dla roślin   24,90 zł
Kurier dla roślin pobranie   29,90 zł


Paczki z roślinami oznaczone są naklejkami GÓRA oraz OSTROŻNIE SZKŁO.

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty - Zapraszamy do Boguszyc pod Opolem, 5 minut od autostrady A4. 

poniedziałek-wtorek 9:00-17:00

piątek i sobota 9:00 - 14:00 

Płatność możliwa jest gotówką i kartami płatniczymi.