Wszystkie rośliny wysyłane są w paczkach na warunkach szczególnych. Koszty wysyłki roślin są wyższe niż koszty wysyłki zwykłych paczek, ponieważ są one sortowane ręcznie, a nie taśmowo. Koszt przesyłki naliczany automatycznie przez sklep może ulec zmianie, zależy on bowiem zarówno od wagi roślin jak i wielkości doniczek. W takim przypadku oczywiście kontaktujemy się z Państwem przed realizacją zamówienia. Można zapytać o koszt przesyłki przed złożeniem zamówienia, w tym celu zapraszamy do formularza kontaktowego.

Przesyłki pobraniowe są standardowo ubezpieczane.

Paczki oznaczone są naklejkami GÓRA oraz OSTROŻNIE SZKŁO.

Czas realizacji zamówienia to 4-5 dni roboczych. Z reguły wysyłka następuje w ciągu do 48 godzin od zaksięgowania wpłaty, a paczka dociera następnego dnia. Rośliny wysyłamy od poniedziałku do czwartku po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. 

Szybka wysyłka - można mailem przesłać potwierdzenie przelewu. Rośliny przesyłamy wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Nie przesyłamy roślin za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Odbiór osobisty - Zapraszamy do Boguszyc pod Opolem, 5 minut od autostrady A4. Chętnie doradzimy. Otwarte poniedziałek/wtorek 9-17, sobota 9-15. Uwaga! Płatność możliwa jest jedynie gotówką.

Nasze produkty możesz też zamówić na Allegro
 
Koszty wysyłki uzależnione są od tego, czy kupują Państwo rośliny, ziemię, nawozy czy nasiona. Jeśli kupują państwo rośliny i nasiona, to koszt przesyłki jest taki, jak koszt przesyłki samych roślin, ponieważ nasiona wkładane są do paczki.

Nasiona - list polecony ekonomiczny - 6 zł
Nasiona - list polecony priorytetowy - 8 zł
Nasiona za pobraniem - 19 zł
Bariera, ziemia, brykiet, nawóz - kurier - 17 zł
Bariera, ziemia, brykiet, nawóz za pobraniem - kurier - 19 zł

Rośliny - kurier - 29 zł
Rośliny za pobraniem - kurier - 39 zł

UWAGA! Przesyłki kurierskie doręczane są w godzinach 9-16. Jeśli chcesz odebrać paczkę w innych godzinach prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy.

Kategorie

Z naszych blogów

Jak uprawiać palmy pokojowe...

Sylwia Hennek, 01/09/2014

Ciesz się zdrową, piękną palmą pokojową...

Bambusy osłonią twój taras...

Sylwia Hennek, 02/09/2014

Jeśli chcesz osłonić swój balkon przed ciekawskimi oczami sąsiadów, posadzić w donicach bambusy...

Żywopłot z bambusów...

Sylwia Hennek, 03/09/2014

Takim żywopłotem z bambusów osłonisz miejsce, w którym chcesz odpocząć...