Trzy pytania, które pomogą Ci dobrać gatunek pod Twoje potrzeby Dobierz bambus >

Wysyłkową sprzedażą roślin zajmujemy się od 2008 roku. Dzięki temu mamy już kilkuletnie doświadczenie w pakowaniu ich w taki sposób, aby dotarły do Ciebie w jak najlepszym stanie. Może się jednak tak zdarzyć, że zamówienie nie spełnia z jakichś względów Twoich oczekiwań. Wtedy, jeśli wynika to z naszej pomyłki, staramy się maksymalnie ją Tobie zrekompensować.

Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go zareklamować lub z niego zrezygnować, czyli odstąpić od Umowy. Dokładne zasady składania reklamacji i odstąpienia od umowy znajdziesz w Regulaminie.

Reklamacje

Jeśli zakupiony towar ma wady ukryte lub został uszkodzony w trakcie przesyłania napisz do nas maila na adres biuro@oaza-palmy.pl. W tytule wpisz „Reklamacja Numer_zamówienia”, zaś w treści opisz możliwie dokładnie jakie wady ma towar lub podaj inne nieprawidłowości, które mogły powstać w procesie realizacji zamówienia. Jeśli przesyłka została uszkodzona w transporcie – prześlij nam zdjęcia oraz skan spisanego z kurierem protokołu szkody. Reklamacje prosimy zgłaszać w terminie 3 dni od otrzymania przesyłki. Reklamacje rozpatrujemy tak szybko, jak to możliwe, a na pewno nie dłużej niż w ciągu 14 dni.

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem, w szczególności bez uprzedniego kontaktu ze strony Kupującego.

Zwroty

Pamiętaj, zanim dokonasz zwrotu – skontaktuj się z nami. Możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Aby to zrobić, prześlij do nas wypełniony formularz Odstąpienia od umowy. Jego wzór znajdziesz na końcu tej strony. Szczegółowe zasady zwrotu z odstąpieniem od umowy znajdziesz w Regulaminie. Zwroty przesyłek "na koszt odbiorcy", czyli Sklepu nie będą przyjmowane. Jeśli konieczny będzie zwrot pieniędzy za niezrealizowane lub błędnie zrealizowane zamówienie, przelejemy je na wskazane przez Ciebie konto bankowe lub nadamy przekazem pocztowym na adres podany w zamówieniu w ciągu 3 dni roboczych od uznania reklamacji.

Pobierz wzór odstąpienia od umowy

Dodano produkt do porównania
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć