Trzy pytania, które pomogą Ci dobrać gatunek pod Twoje potrzeby Dobierz bambus >

E-book: 'Palma Chamedora - przepis na sukces'

Chamedora uchodzi za najbardziej popularną, małą palmę. Często kupujemy ją i stawiamy na biurko czy stół, w mocno słonecznym miejscu - co niekoniecznie będzie dla niej dobre. Ta meksykańska piękność wymaga stosowania się do kilku ważnych zasad, by rosła dorodna i zdrowa.

E-book: 'Palma Areka - przepis na sukces'

Królowa Madagaskaru, wielbicielka wody, słońca i ciepła, ale przede wszystkim - ozdoba wielu domów. Palma Areka od lat zachwyca swoją zielenią liści i egzotycznym wyglądem. Jest niezwykle popularna, ale też... humorzasta. Pokażę Ci jak się nią opiekować, by zachwycała każdego gościa w Twoim domu. 

E-book: 'Palma Kencja - przepis na sukces'

Najpopularniejsza palma w XIX wieku w Europie, którą charakteryzują ciemnozielone liście przypominające pierzastą fontannę? Oczywiście mowa o Kencji! To jedna z najłatwiejszych w uprawie palm doniczkowych - co nie oznacza, że nie miewa żadnych dolegliwości. Jeśli jesteś posiadaczem tej australijskiej piękności, to ten e-book jest dla Ciebie!

ZEST-EBOOK-ARE-KEN-CHAM
180 Przedmioty

Może ci się spodobać

Produkty w tej samej kategorii

Dodano produkt do porównania
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć