E-Book: 'Bambusowy sen, czyli o uprawie orientalnych traw w Polsce'

Wszystko o bambusach w jednym miejscu? TAK! Z tym e-bookiem wybierzesz bambus dla siebie, zobaczysz jak krok po kroku go posadzić (do ogrodu lub donicy) i dowiesz się wszystkiego o dobrej pielęgnacji - podlewaniu, nawożeniu, przycinaniu i zimowaniu.

Porady, ciekawostki i informacje podanych w bardzo przystępny sposób, a do tego wiele pięknych zdjęć rosnących w Polsce bambusów, oraz ilustracje.

229

59,90 zł brutto

Wysyłamy w 4-5 dni

do listy życzeń

Opis

E-book w formacie PDF

liczba stron: 173

Chcesz mieć wyjątkowy ogród z orientalną nutą i własną oazę spokoju, ale nie wiesz od czego zacząć przygodę z bambusami?

Słyszysz sprzeczne informacje o tym, że „bambusy zarosną Ci ogród”, że są trudne w uprawie i nie nadają się do sadzenia w Polsce?

A może masz już bambusy, ale nie jesteś pewny, jak o nie dobrze zadbać?

Ten e-book to Twój przewodnik po świecie tych egzotycznych traw. Z jego pomocą zgłębisz wszystkie sekrety uprawy bambusów w Polsce. Przejdziesz drogę od poznania, jak bambusy rosną, przez wybór gatunku odpowiedniego do stanowiska, aż po pielęgnację, zimowanie i praktyczne wskazówki.

W e-booku oprócz konkretnej dawki wiedzy od eksperta w dziedzinie bambusów, znajdziesz również masę inspirujących zdjęć i ilustracje, które są jak Pinterest na papierze.

Czego dowiesz się z e-booka?

  • Jak wykorzystać bambusy by odgrodzić się od sąsiadów?

  • Jak wybrać bambus dla siebie? 

  • Jak je podlewać, nawozić i sadzić?

  • Czym różnią się bambusy drzewiaste od kępowych i dlaczego warto o tym wiedzieć?

  • Czym jest bariera korzeniowa i jak ją zamontować?

  • Poznasz najbardziej sprawdzone gatunki bambusów

  • Dowiesz się jakie mogą przytrafić się choroby i jak z nimi walczyć?


To co dla mnie bardzo ważne - to by dobrze się to czytało, żeby wszystko było jasne, ciekawe i pomocne, więc piszę tak jak mówię :) Znajdziesz tam też trochę naszej historii z bambusami w tle. 

Masz ochotę zajrzeć do środka? Możesz zrobić to tutaj.

7052.jpg?time=1593712401534

7053.jpg?time=1593712402341

Produkty powiązane