Trzy pytania, które pomogą Ci dobrać gatunek pod Twoje potrzeby Dobierz bambus >

Wysokiej jakości specjalny nawóz do wszystkich rodzajów bambusa i ozdobnych traw ogrodowych i doniczkowych. Mieszanina składników odżywczych z dodatkiem krzemu, magnezu i żelaza jest optymalnie dostosowana do szczególnych potrzeb tych roślin. Zapewnia stabilny wzrost, dobre tworzenie masy liściowej i zdrowy, harmonijny wygląd. Źródło krzemu wysokiej jakości zapewnia doskonały rozwój korzeni, co jest ważne zwłaszcza dla młodych roślin. Dzięki temu, iż substancje odżywcze uwalniane są stopniowo, nie musisz martwić się o to, że użyjesz za dużo lub za mało nawozu. Dzięki temu także Ty możesz chronić środowisko. Granulki niepylące są łatwe do zastosowania, wystarczy wymieszać je z ziemią przy sadzeniu bambusów lub podsypać rośliny wiosną.  Wysokiej jakości opakowanie ma praktyczną zamykaną torbę wewnętrzną i wygodny pomocnik dozowania.

Dodatkową zaletą jest to, że jako nawóz mineralny nie psuje się, jeśli jest przechowywany w odpowiednich warunkach. Nawet jeśli masz tylko jeden bambus, możesz ten nawóz przechować i nie martwić się, że się przeterminuje.

NPK (MgO) 18+6+7 (+2) z żelazem (Fe)

Wystarczy, że użyjesz go tylko raz, a będziesz cieszyć się długoterminowym efektem. Bambusy i trawy przez 3 miesiące będą czerpały składniki odżywcze i zdobiły twój ogród.

Pobierz:

Instrukcja stosowania nawozu do bambusów i traw ozdobnych.

NAW-BAMB-800G
11 Przedmioty

Może ci się spodobać

Produkty w tej samej kategorii

Dodano produkt do porównania
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć