BIO Spray na mszyce COMPO

COMPO BIO Spray na mszyce i inne szkodniki to efekt innowacyjnego podejścia COMPO do problemu zwalczania szkodników roślin. Skuteczność produktu oparta jest na fizycznym działaniu związków naturalnych kwasów tłuszczowych dlatego może być stosowany w domu, biurze lub innych pomieszczeniach.

2

Ostatnie egzemplarze!

19,90 zł brutto

Wysyłamy w 4-5 dni

do listy życzeń

Opis

Gotowy do użycia preparat przeznaczony do kontroli liczebności szkodników roślin domowych oraz ogrodowych. Produkt oparty o fizyczne oddziaływa­nie na insekty nie jest klasyfikowany jako tradycyjny środek ochrony roślin, przy czym wykazuje równie wysoką skuteczność. 

Preparat ogranicza występowanie szkodników (mszyce, mączliki, przędziorki, wełnowce, wciornastki i roztocza) oraz ułatwia usuwanie kleistej wydzieliny produkowanej przez insekty.

Zgodnie z rozporządzeniem WE 837/2007 produkt może być stosowany w uprawach ekologicznych.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć! Zaatakowane rośliny obficie spryskać zwracając szczególną uwagę na skupiska owadów. Należy wykonać 3 zabiegi w odstępie 7 dni. Maksymalnie można wykonać 5 oprysków. Nie stosować na roślinach o delikatnych liściach - zalecamy wykonanie próby na małej powierzchni liści. Nie należy opryskiwać kwiatów.

Zakres stosowania preparatu:

Rośliny ozdobne (np. róże, storczyki, palmy, cytrusy, pelargonie)

Warzywa (np. kapusta, pomidory, ogórki, cebula, cukinia, zioła)

Rośliny owocowe (np. truskawki, porzeczki, agrest)

Produkty powiązane