Promocja Zestaw do przesadzania bananów

Zestaw do przesadzania bananów

Jeśli chcesz przesadzić banana, ten zestaw zawiera wszystko czego potrzebujesz: podłoże, perlit dla poprawienia struktury ziemi, keramzyt na drenaż i nawóz do roślin zielonych dla zdrowego wzrostu i pięknych liści.

ZEST-PRZES-BANA

29

39,90 zł brutto

-7,30 zł

47,20 zł brutto

Wysyłamy w 4-5 dni

do listy życzeń

Opis

Kupując produkty w zestawie oszczędzasz 7,30 zł. (39,90 zł zamiast 47,20 zł)

Banany zachwycają nas intensywną egzotyczną zielenią bujnych i dużych liści. 

Ich widok w naszym domu dodaje energii i przywodzi na myśl wakacje. Aby banany zdrowo i pięknie rosły potrzebują naszego wsparcia - dlatego stworzyliśmy zestaw idealny dla tych pięknych roślin!

Przyda się, kiedy Twój banan potrzebuje przesadzenia. 

(Możesz go też wykorzystać do innych roślin ozdobnych z liści, jak fikusy, monstery czy draceny).

W skład zestawu wchodzą:

Ziemia do palm COMPO 10 litrów - specjalne podłoże dla palm i bananów z domieszką nawozu sprawi, że rośliny łatwiej ukorzenią się w nowej donicy.

Perlit - rozluźnia strukturę ziemi, dzięki czemu poprawia jej przepuszczalność. Ilość odpowiednia do zmieszania z ziemią z zestawu.

Keramzyt - stosujemy go jako drenaż, czyli wsypujemy na dno donicy, żeby woda mogła swobodniej odpływać z dolnej części.

Nawóz do palm COMPO - nawóz dzięki, któremu zadbasz zdrowie i ładny wygląd swojego banana: piękną zieleń liści oraz dobre odżywienie. Uwaga: nawóz dodajemy po około 6 tygodniach od przesadzenia banana.

Produkty powiązane