Trzy pytania, które pomogą Ci dobrać gatunek pod Twoje potrzeby Dobierz bambus >
  • -9,90 zł
    Zestaw do przesadzania bambusów mały

Kupując produkty w zestawie oszczędzasz 9,90 zł. (59,90 zł zamiast 69,80 zł)

Zestaw do przesadzania możesz kupić teraz i wykorzystać go później, gdy będzie potrzebny.

PRZECHOWYWANIE:

Ziemia: podłoże przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu zamknij szczelnie opakowanie z pozostałym podłożem. Chroń przed słońcem, deszczem i mrozem.

Obornik granulowany: odpowiednio przechowywany nawóz nie ma daty ważności, możesz go stosować, aż zostanie w pełni zużyty. Przechowywać w temp 6 do 35 stopni, w miejscu suchym, niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Chronić przed słońcem. Po użyciu nawozu opakowanie szczelnie zamknąć.

Taki zestaw wystarczy do przesadzenia bambusa z doniczki o pojemności 2,5 l do pojemnika o pojemności 13 l. Na tym filmie możesz zobaczyć jak takie doniczki wyglądają, a także jak przesadzić bambus krok po kroku.

ZOBACZ FILM JAK PRZESADZIĆ BAMBUS DO WIĘKSZEJ DONICY

W skład zestawu wchodzą:

Ziemia uniwersalna KRONEN, 50 litrów - to podłoże odpowiednie dla bambusów, ma neutralne pH (między 5,5 a 6,5), jest przepuszczalne i dobrze trzyma wilgoć. Jeśli po przesadzeniu bambusa zostanie Ci ziemi, możesz ją wykorzystać do warzyw, kwiatów domowych czy balkonowych. 

Perlit, 2 litry - rozluźnia strukturę ziemi, dzięki czemu poprawia jej przepuszczalność. Ilość odpowiednia do zmieszania z ziemią z zestawu.

Keramzyt, 2 litry - stosujemy go jako drenaż, czyli wsypujemy na dno donicy, żeby woda mogła swobodniej odpływać z dolnej części.

Obornik granulowany COMPO, 5 litrów - wygodny sposób, by już podczas sadzenia zadbać o składniki odżywce dla bambusa. Na jeden bambus wystarczy jedna mała garść obornika. Obornik możesz też stosować do innych roślin - do mieszania z ziemią przy sadzeniu, lub do podsypywania na wiosnę.

ZEST-PRZES-BAMB-MAŁ
48 Przedmioty

Może ci się spodobać

Produkty w tej samej kategorii

Dodano produkt do porównania
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć