Promocja Zestaw do przesadzania bambusów

Zestaw do przesadzania bambusów

Planujesz przesadzić bambus wo większej donicy? Nasz zestaw zawiera wszystko czego potrzebujesz: ziemię, keramzyt na drenaż, perlit dla poprawienia struktury podłoża oraz naturalny nawóz - granulowany obornik. 

ZEST-PRZES-BAMB

3

Ostatnie egzemplarze!

49,90 zł brutto

-7,40 zł

57,30 zł brutto

Wysyłamy w 4-5 dni

do listy życzeń

Opis

Kupując produkty w zestawie oszczędzasz 7,40 zł. (49,90 zł zamiast 57,30 zł)

Taki zestaw wystarczy do przesadzenia bambusa z doniczki o pojemności 2,5 l do pojemnika o pojemności 13 l. Na tym filmie możesz zobaczyć jak takie doniczki wyglądają, a także jak przesadzić bambus krok po kroku.

ZOBACZ FILM JAK PRZESADZIĆ BAMBUS DO WIĘKSZEJ DONICY

W skład zestawu wchodzą:

Ziemia uniwersalna KRONEN, 50 litrów - to podłoże odpowiednie dla bambusów, ma neutralne pH (między 5,5 a 6,5), jest przepuszczalne i dobrze trzyma wilgoć. Jeśli po przesadzeniu bambusa zostanie Ci ziemi, możesz ją wykorzystać do warzyw, kwiatów domowych czy balkonowych. 

Perlit, 2 litry - rozluźnia strukturę ziemi, dzięki czemu poprawia jej przepuszczalność. Ilośc odpowiednia do zmieszania z ziemią z zestawu.

Keramzyt, 2 litry - stosujemy go jako drenaż, czyli wsypujemy na dno donicy, żeby woda mogła swobodniej odpływać z dolnej części.

Obornik granulowany COMPO, 5 litrów - wygodny sposób, by już podczas sadzenia zadbać o składniki odżywce dla bambusa. Na jeden bambus wystarczy jedna mała garść obornika. Obornik możesz też stosować do innych roślin - do mieszania z ziemią przy sadzeniu, lub do podsypywania na wiosnę.

Produkty powiązane