Trzy pytania, które pomogą Ci dobrać gatunek pod Twoje potrzeby Dobierz bambus >
  • Wyprzedaż!
  • -20%
    Ziemia do agaw, juk i kaktusów 5l COMPO

Podłoże możesz kupić teraz i wykorzystać je później, gdy będzie potrzebne.

PRZECHOWYWANIE: Podłoże przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu zamknij szczelnie opakowanie z pozostałym podłożem. Chroń przed słońcem, deszczem i mrozem.

Podłoże idealnie skomponowane do sadzenia i przesadzania wszystkich gatunków agaw, juk, kaktusów oraz sukulentów. Dodatek piasku kwarcowego zapewnia dobry drenaż podłoża, zwiększa przepuszczalność i chroni korzenie przed nadmiarem wilgoci. Aktywator korzeni AGROSIL wpływa na rozwój i wzmocnienie systemu korzeniowego. Podłoże zawiera również startową dawkę nawozu do 6 tygodni.

Aktywator korzeni, optymalizuje tworzenie korzeni i rozwój systemu korzeniowego. Wspomaga równomierny podział składników odżywczych w podłożu dla jak najlepszego odżywienia części nadziemnej rośliny.

Drobnoziarnisty piasek zwiększający przepuszczalność i przewiewność gleby. Dodawany do podłoża chroni korzenie przed nadmiarem wilgoci.

Ziemia do kaktusów pojemność 5l

ZIEM-KAKT-AGAW-5
57 Przedmioty

Może ci się spodobać

Produkty w tej samej kategorii

Dodano produkt do porównania
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć