Trzy pytania, które pomogą Ci dobrać gatunek pod Twoje potrzeby Dobierz bambus >
  • Obecnie brak na stanie
    Ziemia do palm i roślin zielonych 5 L COMPO

Podłoże możesz kupić teraz i wykorzystać je później, gdy będzie potrzebne.

PRZECHOWYWANIE: Podłoże przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu zamknij szczelnie opakowanie z pozostałym podłożem. Chroń przed słońcem, deszczem i mrozem.

Podłoże idealnie skomponowane do sadzenia i przesadzania wszystkich gatunków palm, fikusów, juk, dracen, paproci i innych roślin o zielonych, ozdobnych liściach. Dodatek piasku kwarcowego zapewnia dobry drenaż podłoża, zwiększa przepuszczalność i chroni korzenie przed nadmiarem wilgoci. Aktywator korzeni AGROSIL wpływa na rozwój i wzmocnienie systemu korzeniowego. Podłoże zawiera również startową dawkę nawozu do 6 tygodni.

Aktywator korzeni, optymalizuje tworzenie korzeni i rozwój systemu korzeniowego. Wspomaga równomierny podział składników odżywczych w podłożu dla jak najlepszego odżywienia części nadziemnej rośliny.

Perlit - produkt pochodzenia wulkanicznego - rozluźnia i spulchnia glebę. Dzięki temu zapewnia jej właściwe napowietrzenie i wilgotność.

Ziemia do palm i  roślin zielonych pojemność 5 L

ZIEM-PALM-5

Może ci się spodobać

Produkty w tej samej kategorii

Dodano produkt do porównania
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć