Trzy pytania, które pomogą Ci dobrać gatunek pod Twoje potrzeby Dobierz bambus >

W zestawie taniej!

Ilość kapturów w zestawie: Cena zakupu pojedynczo: Cena zakupu w zestawie: Oszczędzasz: Czyli:
1 szt 9,90 zł 9,90 zł  - -
3 szt 29,70 zł 28,81 zł 0,89zł 3%
5 szt 49,50 zł 47,03 zł 2,48 zł 5%
10 szt 99,00 zł 89,10 zł 9,90 zł 10%

Dane techniczne:

  • wymiar 50x90cm
  • gramatura: 50g/m2
  • kolor: biały
  • dodatki: stabilizacja UV, kapturki z zaciągiem

Kapturki idealnie nadają się do okrywania roślin doniczkowych i tych w gruncie, wysoka gramatura 50g/m2 i zaciąg gwarantuje bardzo dobrą ochronę przed mrozem i wiatrem.

Kapturki posiadają stabilizację UV (niezbędną przy bezpośrednim kontakcie ze szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych).

Silne podmuchy mroźnego wiatru stanowią duże niebezpieczeństwo - wiatr powoduje intensywne parowanie wody z liści i igieł. Rośliny zaczynają wysychać ponieważ nie są w stanie pobrać dostatecznej ilości wody z zamarzniętej gleby. Z tego powodu igły u iglaków schną na mrozie, a na wiosnę są w bardzo złej kondycji. Większość z w/w roślin stopniowo się regeneruje, potrzeba im jednak kilku miesięcy zanim nabiorą ładnego wyglądu.

KAPTUR NACIĄGA SIĘ BEZPOŚREDNIO NA ROŚLINĘ I ZACIĄGA SIĘ GO ZA POMOCĄ WSZYTEGO SZNURKA, KTÓRY POZWALA W KILKA SEKUND ZABEZPIECZYĆ ROŚLINIE NAWET PODCZAS SILNYCH PORYWÓW WIATRÓW.

KAP_50x90
34 Przedmioty

Może ci się spodobać

Produkty w tej samej kategorii

Dodano produkt do porównania
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć